pedagogové volného času - DDM Sluníčko Duchcov

Přejít na obsah

pedagogové volného času

Kontakty

PAVEL NOS
pedagog volného času, vedoucí oddělení propagace a výukových programů
telefon: 417 836 078

V DDM „Sluníčko“ Duchcov pracuji od roku 2004. Jsem vedoucí zájmových kroužků Klávesy, Florbal, Basket, Dinosauří svět a Lovec. Mezi mé největší záliby patří hudba a sport. Miluju oranžovou barvu, skupinu Depeche Mode a sním všechno kromě rajčat :-) A co nemám rád? Lži, pomluvy, lidskou hloupost a když mě někdo oslovuje „pane Pavle“ nebo „pane Nos“. Líbí se mi, když mě lidé oslovují mým křestním jménem. A pokud mě nikdo nenaštve… jsem ten nejhodnější člověk na světě :-))


Mgr. MILENA KOPENCOVÁ

pedagog volného času, vedoucí oddělení nepravidelných aktivit
telefon: 417 836 078
Jsem klon své mamky, a také jsem po ní zdědila přezdívku MIKA. Mám vystudovanou pedagogickou fakultu, kde jsem studovala tělesnou a občanskou výchovu. Co dělám když není co dělat? Zoceluji své tělo sportem, ulítávám na stolních deskových hrách, prožívám příběhy s fantazi knihami a vydávám se na dobrodružné výpravy se svým teamem prostřednictvím geocachingu. Moje moto: "Žij tak, aby jsi byl se svým životem spokojen".

BcA. JAN KOTYZA

pedagog volného času, vedoucí Kreativ centra
Telefon:   417 836 078

Vystudoval jsem Fakukultu užitého umění a designu obor Design keramiky a porcelánu. Zúčastnil jsem se tří mezinárodních sympozií: Tvary pro ikebanu v Ústí nad Labem, Malba kobaltem pod glazuru v Českém porcelánu Dubí, SCV 99 na VŠUP Praha. Na Pedagogické fakultě v Ústí nad Labem jsem dokončil doplňující pedagogické studium. Čtyři roky jsem působil jako učitel Výtvarné výchovy na základních školách. V neposlední řadě jsem pracoval více než tři roky jako vedoucí keramické dílny OS Jurta. Ve volném čase se zabývám výrobou keramiky a sádrových forem. Rád sportuji, jsem členem teplického nohejbalového oddílu.

MONIKA VÁŽNÁ

pedagog volného času, vedoucí oddělení - klub Domino Košťany
telefon: 474 553 905, 770 170 816
Můj obor a největší vášní je malování a kreativní tvorba. Celý život pracuji s barvami a různými materiály pro tvoření. Zúčastnila jsem se také soutěží malování a tvoření. Mám 13 letého syna Olivera, který je pro mě zdrojem nápadů. Jelikož je hudebně nadaný, pořád s ním na něco hraji a zpívám, tím také  oprašuji vzdělání v hudební škole.
Děti jsou pro mě inspirace a radost. Jsem moc ráda, že s nimi mohu být denně v kontaktu a předávat jim lásku k tvoření a výtvarnému vyjádření. Miluji humor, laskavost a svou rodinu😊

   

Mgr. Martina PISCHELOVÁ
pedagog volného času, vedoucí oddělení Technické kluby
telefon: 778 111 406, 417 836 078
e-mail: martina.pischelova@ddmduchcov.cz   Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, obor Matematika – Výpočetní technika pro střední školy.  Matematiku a počítače jsem vyučovala 16 let na Střední škole AGC a.s. v Teplicích. Zde jsem si také dostudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku. Potřebovala jsem změnu, kterou jsem našla právě v DDM Sluníčko, které pro mě není až tak nové. Kdysi dávno jsem zde vedla kroužek Mažoretky. Mám dceru Kačku, která mě již přerostla a v Domečku se mnou velice ráda tráví svůj čas.
JAROMÍR DRDLA
pedagog volného času, klub Dračí OKO
telefon: 417 836 078
e-mail: jaromir.drdla@ddmduchcov.cz   Jsem společenský, nezkazím žádnou zábavu, občas perfekcionista, z větší části flegmatik a introvert. Jen tak mě něco nerozhodí, mám rád výzvy. Mám rád dobrou hudbu, veškerý kolektivní sport, ať už pasivně nebo aktivně. Zajímám se o teraristiku, hlavně plazy a sklípkany, a automobilové závody.
 Řídím se heslem: ,,Co mě nezabije, to mě  posílí“.
VERONIKA HUSPEKOVÁ
pedagog volného času, Technické kluby
telefon: 417 836 078
e-mail: veronika.huspekova@ddmduchcov.cz   Vystudovala jsem SOŠ AGC a. s. v Teplicích, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. V tomto kolektivu jsem úplně nová, ale mám se tedy od ostatních co učit, ale věřím ,že se mnou přijdou nové nápady a mladistvý pohled na život dětí v mimoškolních  aktivitách. V tomto oboru jsem chtěla pracovat už od mladí, proto jsem jezdila nejdřív jako praktikantka a po té jako vedoucí na letní tábor Berounka kam jezdím do dnes. Jsem komunikativní, veselá, umím si ze sebe udělat srandu a nevadí mi legrace druhých.
Bc.Vendula ŽIVNŮSTKOVÁ
pedagog volného času, klub Dračí OKO
telefon: 770 168 502
e-mail: vendula.zivnustkova@ddmduchcov.cz     Po maturitě jsem se rozhodla jít na jazykovou školu, kde jsem složila státní závěrečnou zkoušku z anglického jazyka. Dále jsem pokračovala na Fakultu tělesné výchovy a sportu v Českých Budějovicích. Teď mě osud zavál do DDM Sluníčko, kde vedu kroužek angličtiny, sportovních her, gymnastiky a tabaty pro dospělé. Zájmů mám více, ale mou největší vášní je sport. V zimním období ráda lyžuji a jezdím na snowboardu. Mám ráda, když jsou k sobě lidi upřímní a říkají věci narovinu. Naopak nesnáším lži a pomluvy.
Moje motto: “Chovej se k ostatním přesně tak, jak chceš, aby se oni se chovali k tobě“.
Nyní se chystám na narození miminka,
 

Bc. Simona ŠVANDRLÍKOVÁ

pedagog volného času, vedoucí oddělení - klub Domino Košťany
telefon: 474 553 905, 770 170 816
Vystudovala jsem předškolní a mimoškolní pedagogiku  a Pedagogickou fakultu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala v MŠ a také v Duchcovském klubu Dračí OKO v DDM.  Nyní  mě osud zavál do Košťan, kde vedu zájmové kroužky pro děti. Tříletá dcerka je teď můj život a zabere mi nejvíc času. Mezi mé zájmy patří pohyb-hlavně plavání, tenis a lyžování. Nyní se opět chystám na narození miminka.Návrat na obsah