pedagogové volného času - DDM Sluníčko Duchcov

Přejít na obsah

pedagogové volného času

Kontakty

PAVEL NOS
pedagog volného času, vedoucí oddělení propagace a výukových programů
telefon: 417 836 078
e-mail: pavel.nos@ddmduchcov.cz

Je mi 39 let a v DDM „Sluníčko“ Duchcov pracuji od roku 2004. Jsem vedoucí zájmových kroužků Klávesy, Florbal, Basket, Dinosauří svět a Lovec. Mezi mé největší záliby patří hudba a sport. Miluju oranžovou barvu, skupinu Depeche Mode a sním všechno kromě rajčat :-) A co nemám rád? Lži, pomluvy, lidskou hloupost a když mě někdo oslovuje „pane Pavle“ nebo „pane Nos“. Líbí se mi, když mě lidé oslovují mým křestním jménem. A pokud mě nikdo nenaštve… jsem ten nejhodnější člověk na světě :-))


KRISTÝNA SVOBODOVÁ

pedagog volného času, vedoucí oddělení nepravidelných aktivit
telefon: 417 836 078, 724 788 953
e-mail: kristyna.svobodova@ddmduchcov.cz
Ještě jsem pořádně neuměla ani chodit, ale už jsem tančila. Tanečnice tělem i duší, to by o mě řekla moje mamka. Je mi 23 let, v domečku jsem chvíli a moc se mi tu líbí. Ráda pomůžu, s čím mohu, odměnou je pro mě radost. Zájmů mám mnoho. Například mě baví žonglování s ohněm, střelba, ať už z luku nebo ze zbraní, zdravý životní styl, péče o zvířátka, divadlo, kosmetika a vše kolem. Ráda zpívám, tančím, čtu fantazijní knihy a miluju hraní počítačových her (tedy když je na to čas :D) a tak dále. Nemám ráda pomluvy, neupřímné lidi a to, když se někdo ani nechce snažit. Své volné chvíle trávím se svými přáteli, a když je zimní čas tak tradičními pochody Krampus. Jsem bláznivý člověk co má rád legraci. Moje moto: "Nikdy se nevzdat. "
BcA. JAN KOTYZA

pedagog volného času, vedoucí Kreativ centra a výukových programů
Telefon:   417 836 078
e-mail:
 jan.kotyza@ddmduchcov.cz

Vystudoval jsem Fakukultu užitého umění a designu obor Design keramiky a porcelánu. Zúčastnil jsem se tří mezinárodních sympozií: Tvary pro ikebanu v Ústí nad Labem, Malba kobaltem pod glazuru v Českém porcelánu Dubí, SCV 99 na VŠUP Praha. Na Pedagogické fakultě v Ústí nad Labem jsem dokončil doplňující pedagogické studium. Čtyři roky jsem působil jako učitel Výtvarné výchovy na základních školách. V neposlední řadě jsem pracoval více než tři roky jako vedoucí keramické dílny OS Jurta. Ve volném čase se zabývám výrobou keramiky a sádrových forem. Rád sportuji, jsem členem teplického nohejbalového oddílu.

Ing. LENKA BIHARY

pedagog volného času, vedoucí oddělení - klub Domino Košťany
knihovník městské knihovny Košťany

telefon: 474 553 905
Je mi 35 let a vystudovala jsem na Fakultě sociálně-ekonomické Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem podnikovou ekonomiku a management a později na Provozně ekonomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze  Veřejnou správu a regionální rozvoj. Byl tomu osud, který mě přivedl do DDM Sluníčko a nyní  jsem vedoucí klubu Domino a knihovnicí v Košťanech, kde v prostorách Městské knihovny vedu zájmové kroužky pro děti i dospělé.  Miluji a žiji pro svoji rodinu a mám ráda děti, cestování, hudbu, pinčes, matematiku a knížky. 
Mgr. Martina PISCHELOVÁ
pedagog volného času, klub Dračí OKO
telefon: 417 836 078
e-mail: martina.pischelova@ddmduchcov.cz
                                                                                                                                                   


 
KLÁRA MALÁ
pedagog volného času, klub Dračí OKO
telefon: 417 836 078
e-mail: klara.mala@ddmduchcov.cz
                                                                                                                                                     


Mgr. MILENA KOPENCOVÁ

pedagog volného času, vedoucí oddělení nepravidelných aktivit
telefon: 417 836 078
e-mail: milena.kopencova@ddmduchcov.cz
Jsem klon své mamky, a také jsem po ní zdědila přezdívku MIKA. Mám vystudovanou pedagogickou fakultu, kde jsem studovala tělesnou a občanskou výchovu. Co dělám když není co dělat? Zoceluji své tělo sportem, ulítávám na stolních deskových hrách, prožívám příběhy s fantazi knihami a vydávám se na dobrodružné výpravy se svým teamem prostřednictvím geocachingu. Moje moto: "Žij tak, aby jsi byl se svým životem spokojen".
NYNÍ NA MATEŘSKÉ DVOLENÉ :-)
MICHAELA FIALOVÁ

pedagog volného času, vedoucí oddělení - klub Dračí OKO, čajovna
telefon: 417 836 078
e-mail: michaela.fialova@ddmduchcov.cz
Je mi 23 let. Mám vystudované pedagogické lyceum a nyní studuji obor český jazyk a literatura a výtvarná výchova na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Už odmala jsem celé své rodině tvrdila, že budu paní učitelka. Mám ráda sport, knížky a jakékoliv výtvarné tvoření. Miluju všechna zvířata a nesnáším lži a přetvářku. Jsem společenský člověk a práce s dětmi mě moc baví.
Moje motto: „Žijme proto, abychom se zdokonalovali ve všech směrech k prospěchu svému i celku, a abychom žili i pro druhé.“ (J. Toman)
NYNÍ NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ :-)

MICHAELA HRABÁČOVÁ

pedagog volného času, vedoucí oddělení - klub Dračí OKO
telefon: 417 836 078
e-mail: michaela.hrabacova@ddmduchcov.cz
NYNÍ NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ :-)
Návrat na obsah