pedagogové volného času - DDM Sluníčko Duchcov

Přejít na obsah

pedagogové volného času

Kontakty

PAVEL NOS
pedagog volného času, vedoucí oddělení propagace a výukových programů
telefon: 417 836 078
e-mail: pavel.nos@ddmduchcov.cz

Je mi 39 let a v DDM „Sluníčko“ Duchcov pracuji od roku 2004. Jsem vedoucí zájmových kroužků Klávesy, Florbal, Basket, Dinosauří svět a Lovec. Mezi mé největší záliby patří hudba a sport. Miluju oranžovou barvu, skupinu Depeche Mode a sním všechno kromě rajčat :-) A co nemám rád? Lži, pomluvy, lidskou hloupost a když mě někdo oslovuje „pane Pavle“ nebo „pane Nos“. Líbí se mi, když mě lidé oslovují mým křestním jménem. A pokud mě nikdo nenaštve… jsem ten nejhodnější člověk na světě :-))


KRISTÝNA SVOBODOVÁ

pedagog volného času, vedoucí oddělení nepravidelných aktivit
telefon: 417 836 078, 724 788 953
e-mail: kristyna.svobodova@ddmduchcov.cz
Ještě jsem pořádně neuměla ani chodit, ale už jsem tančila. Tanečnice tělem i duší, to by o mě řekla moje mamka. Je mi 23 let, v domečku jsem chvíli a moc se mi tu líbí. Ráda pomůžu, s čím mohu, odměnou je pro mě radost. Zájmů mám mnoho. Například mě baví žonglování s ohněm, střelba, ať už z luku nebo ze zbraní, zdravý životní styl, péče o zvířátka, divadlo, kosmetika a vše kolem. Ráda zpívám, tančím, čtu fantazijní knihy a miluju hraní počítačových her (tedy když je na to čas :D) a tak dále. Nemám ráda pomluvy, neupřímné lidi a to, když se někdo ani nechce snažit. Své volné chvíle trávím se svými přáteli, a když je zimní čas tak tradičními pochody Krampus. Jsem bláznivý člověk co má rád legraci. Moje moto: "Nikdy se nevzdat. "
BcA. JAN KOTYZA

pedagog volného času, vedoucí Kreativ centra a výukových programů
Telefon:   417 836 078
e-mail:
 jan.kotyza@ddmduchcov.cz

Vystudoval jsem Fakukultu užitého umění a designu obor Design keramiky a porcelánu. Zúčastnil jsem se tří mezinárodních sympozií: Tvary pro ikebanu v Ústí nad Labem, Malba kobaltem pod glazuru v Českém porcelánu Dubí, SCV 99 na VŠUP Praha. Na Pedagogické fakultě v Ústí nad Labem jsem dokončil doplňující pedagogické studium. Čtyři roky jsem působil jako učitel Výtvarné výchovy na základních školách. V neposlední řadě jsem pracoval více než tři roky jako vedoucí keramické dílny OS Jurta. Ve volném čase se zabývám výrobou keramiky a sádrových forem. Rád sportuji, jsem členem teplického nohejbalového oddílu.

Simona Švandrlíková

pedagog volného času, vedoucí oddělení - klub Domino Košťany
telefon: 474 553 905, 770 170 816
Vystudovala jsem předškolní a mimoškolní pedagogiku a nyní dodělávám Pedagogickou fakultu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala v MŠ a také v Duchcovské čajovně DDM a teď mě osud zavál do Košťan, kde vedu zájmové kroužky pro děti. Před dvěma roky se mi narodila dcerka, která je teď můj život a zabere mi nejvíc času. Mezi mé zájmy patří pohyb-hlavně plavání, tenis a lyžování . Mgr. Martina PISCHELOVÁ
pedagog volného času, vedoucí oddělení Technické kluby
telefon: 778 111 406, 417 836 078
e-mail: martina.pischelova@ddmduchcov.cz                                                                                                                                            
Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, obor Matematika – Výpočetní technika pro střední školy.  Matematiku a počítače jsem vyučovala 16 let na Střední škole AGC a.s. v Teplicích. Zde jsem si také dostudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku. Potřebovala jsem změnu, kterou jsem našla právě v DDM Sluníčko, které pro mě není až tak nové. Kdysi dávno jsem zde vedla kroužek Mažoretky. Mám dceru Kačku, která mě již přerostla a v Domečku se mnou velice ráda tráví svůj čas.
Bc. Vendula Živnůstková
pedagog volného času, klub Dračí OKO
telefon: 770 168 502
e-mail: vendula.zivnustkova@ddmduchcov.cz
                                                                                                                                                     
Po maturitě jsem se rozhodla jít na jazykovou školu, kde jsem složila státní závěrečnou zkoušku z anglického jazyka. Dále jsem pokračovala na Fakultu tělesné výchovy a sportu v Českých Budějovicích. Teď mě osud zavál do DDM Sluníčko, kde vedu kroužek angličtiny, sportovních her, gymnastiky a tabaty pro dospělé. Zájmů mám více, ale mou největší vášní je sport. V zimním období ráda lyžuji a jezdím na snowboardu. Mám ráda, když jsou k sobě lidi upřímní a říkají věci narovinu. Naopak nesnáším lži a pomluvy.
Moje motto: “Chovej se k ostatním přesně tak, jak chceš, aby se oni se chovali k tobě“.
 

JANA VENITZOVÁ

pedagog volného času, technické kluby aklub Dračí OKO
telefon: 770 168 507
e-mail: jana.venitzova@ddmduchcov.cz
Žena s kytarou. Konkrétněji – Jana s kytarou. Půl jsem o sobě již zmínila, jmenuji se Jana, dále Venitzová. Hudba mě provází od doby, kdy jsem ještě neuměla slovo „hudba“ říct. Desky Bedřicha Smetany a Karla Gotta mě uspávaly. Od té doby uplynulo pár pátků, hudební obzor jsem si rozšířila a tóny kytary mě uchvátily nejvíce. Své zájmy jsem rozšířila i dál, do kreativního světa - lepidla, barvy, nůžky.. – jednoduše se kamarádíme. Ještě při studiu na Konzervatoři jsem své nadšení předávala žáčkům Základní umělecké školy (někteří už vozí svá miminka), později jsem vedla Dětská centra a také jsem si zkusila, jaké je učení na střední škole. Nyní své kořeny rozšiřuji dál, právě v DDM Sluníčko Duchcov.

MICHAELA ERBENOVÁ

pedagog volného času, technické kluby,klub Dračí OKO
telefon: 775 856 001
e-mail: michaela.erbenova@ddmduchcov.cz
Mé jméno je Michaela. Je mi 25 let a ráda pracuji s dětmi. Vystudovala jsem předškolní a mimoškolní pedagogiku v Mostě a dále jsem pokračovala na vysokou školu v Ústí nad Labem, kde jsem získala titul Bc. v oboru tělesná výchova a sport. Svůj volný čas ráda trávím aktivně, ale někdy se také ráda odpočinu například u filmu nebo u zvířat. Také jsem již 10 let u sboru dobrovolných hasičů v Duchcově. Ráda zkouším nové věci a v budoucnu bych chtěla absolvovat kurz první pomoci.

Mgr. MILENA KOPENCOVÁ

pedagog volného času, vedoucí oddělení nepravidelných aktivit
telefon: 417 836 078
e-mail: milena.kopencova@ddmduchcov.cz
Jsem klon své mamky, a také jsem po ní zdědila přezdívku MIKA. Mám vystudovanou pedagogickou fakultu, kde jsem studovala tělesnou a občanskou výchovu. Co dělám když není co dělat? Zoceluji své tělo sportem, ulítávám na stolních deskových hrách, prožívám příběhy s fantazi knihami a vydávám se na dobrodružné výpravy se svým teamem prostřednictvím geocachingu. Moje moto: "Žij tak, aby jsi byl se svým životem spokojen".
NYNÍ NA MATEŘSKÉ DVOLENÉ :-)
Návrat na obsah