příměstské tábory - DDM Sluníčko Duchcov

Přejít na obsah

příměstské tábory

Akce a tábory > Tábory > Letní prázdniny

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2022
přihlašování
Od 3. do 16. 1. 2022 se může na tento tábor přihlásit ten, kdo byl v roce 2021 účastníkem příměstského LT ve stejném termínu jako v minulém roce. Není možné přihlásit někoho jiného!
Přihlásit se můžete těmito způsoby: telefonicky na číslech 417 836 078 nebo 777 787 629, osobně na recepci DDM nebo přes Klientské centrum na našem webu (preferujeme). V Klientském centru je třeba si zařídit účet. Email, kterým se budete do Klientského centra hlásit, musí být shodný s emailem, který je uvedený v kontaktních údajích vašeho dítěte v evidenčním systému DDM. Pokud jste si tedy během roku vytvořili nový email, je potřeba nám ho nahlásit, a my si ho v našem systému opravíme. Nové účastníky přihlašujeme ve čtvrtek 20. 1. 2022 od 0:00 hodin přes naše Klientské centrum nebo od 8:00 na recepci DDM (osobně i telefonicky).
Vzhledem ke „covidové" situaci nově upřednostňujeme přihlášky poslané přes Klientské centrum od čtvrteční půlnoci před osobním nebo telefonickým přihlášením od 8:00! Doporučujeme vytvořit si účet v Klientském centru včas a naučit se s ním zacházet. Pokud byste měli s čímkoliv problém, můžete se na nás obrátit a my Vám rádi poradíme.

Návrat na obsah