3. - 7. 9 Dětský bazárek (burza oblečení a sport. potřeb) - DDM
7.9. Den se Světluškou - zahrada DDM
8.9. Den se Světluškou - zahrada DDM
9.9. Den se Světluškou - zahrada DDM
10. 9. Den se Světluškou - zahrada DDM
10. 9. Běh Bažantnicí s AK Duchcov - lehkoatletické závody
16. 9. Turnaj ve fotbálku pro MŠ
13. září - zahájení práce v kroužcích
říjen
listopad
9.11. Soutěž na tanečních podložkách - DDM
15,11. Vánoční keramická dílna - DDM
22.11. Večerní koupání v aquadromu Most - výlet
prosinec
leden
12.1. Florbal Cup Duchcov ( ZÚ 1a - 2b) - Tělocvična ZŠ J. Pešaty
19.1. Turnaj ve stolním tenise pro krajské DDM - Tělocvična ZŠ J. Pešaty
19.1. Tvoření pro maminky s dětmi - Dračí oko
23.1. Duchcovský Skřivánek -pěvecká soutěž - DK Duchcov
25. - 27.1. Noc dinosaurů - DDM
Dance Cup Osek - taneční soutěž - DDM Osek
únor
9.2. Karneval - Dračí oko
9.2. Soutěž na tanečních podložkách - DDM
14. 2. Diskotéka v Dominu
15.2. 23. Reprezentační ples DDM - DK Duchcov
20.2. "Duchcovská růžička" - recitační soutěž - DK Duchcov
22. 2. Výtvarná dílna - fimo šperk
Postoloprtský střevíc - mažoretková soutěžSkřivánek Ústeckého kraje - pěvecká soutěž - Ústí nad Labem
JARNÍ PRÁZDNINY
23.2. - 2. 3. KRKONOŠE - pobytový lyžařský kurz
25.2. - 1. 3. PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR I. - akce a výlety v místě
25.2. - 1. 3. PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR II.- akce a výlety v místě
březen
16.3. Laser Game Most - výlet
23.3. Florbal Hunter Cup Duchcov (ZÚ 1b-3) - Tělocvična ZŠ J. Pešaty
okresní kolo v recitaci Teplice
Českolipský Zvoneček - taneční soutěž - Česká Lípa
Dance Cup Markvartice - taneční soutěž
Dance Cup Děčín - taneční soutěž
Florbalový turnaj Bílina
Postoloprtský střevíc - Taneční soutěž
Turnaj ve stolním tenise - Chomutov
duben
6.4. Den Lovců - Zahrada DDM
8 - 12. 4 BAZÁREK - burza dětského oblečení a hraček
9. - 13.4. Dětský Bazárek (burza dětského oblečení, hraček) - DDM
27.4. Výlet do Děčína - ZOO + aquapark Děčín
30.4. Pálení čarodějnic - hry a soutěže - Zahrada DDM
Českokamenická mažoretka - mažoretková soutěž - Česká Kamenice
Majorets Chodov
Turnaj ve stolním tenise - Jirkov
Florbal Pro-Aktiv Bílina
květen
15.5. Olympiáda v lehké atletice pro MŠ - místní kolo - ZŠ A. Sochora
16.5. Turnaj v kopané pro 1. třídy - Bažantnice Duchcov
22.5. Olympiáda v lehké atletice pro MŠ - oblastní kolo - ZŠ A. Sochora
25.5. Zahájení lázeňské sezóny - propagační stánek, výtvarné dílny - Teplice
Benešovský Medvěd - taneční soutěž Děčín
Dancemánie - Taneční soutěž Ústí nad Labem
Flornalový turnaj Teplice 2x
Turnaj stolní tenis
červen
1.6. Oslavy Mezinárodního dne dětí - zahrada DDM + In line dráha Bažantnice, MŠ V. Okružní
7.6. Duchcovská Mažoretka - kino Lípa Duchcov
8.6. Dětský koutek - Casanovské slavnosti - Zámecká zahrada
8.6. vystoupení dětí ze ZK na Casanovských sl. - Zámecká zahrada
13.6. Sluníčkovská akademie - kino Lípa Duchcov
Tanenčí soutěž "Kdo si hraje nezlobí" Teplice
EKO soutěž - koupaliště Duchcov
a prázdniny :-)