pedagogové volného času - DDM Sluníčko Duchcov

Přejít na obsah

pedagogové volného času

Kontakty

PAVEL NOS
pedagog volného času, vedoucí oddělení propagace a výukových programů
tel: 732 238 509, 417 836 078

V DDM „Sluníčko“ Duchcov pracuji od roku 2004. Jsem vedoucí zájmových kroužků Klávesy, Florbal, Basket, Dinosauří svět a Lovec. Mezi mé největší záliby patří hudba a sport. Miluju oranžovou barvu, skupinu Depeche Mode a sním všechno kromě rajčat :-) A co nemám rád? Lži, pomluvy, lidskou hloupost a když mě někdo oslovuje „pane Pavle“ nebo „pane Nos“. Líbí se mi, když mě lidé oslovují mým křestním jménem. A pokud mě nikdo nenaštve… jsem ten nejhodnější člověk na světě :-))


Mgr. MILENA KOPENCOVÁ

pedagog volného času, vedoucí oddělení nepravidelných aktivit
tel: 720 220 123, 417 836 078
Jsem klon své mamky, a také jsem po ní zdědila přezdívku MIKA. Mám vystudovanou pedagogickou fakultu, kde jsem studovala tělesnou a občanskou výchovu. Co dělám když není co dělat? Zoceluji své tělo sportem, ulítávám na stolních deskových hrách, prožívám příběhy s fantazi knihami a vydávám se na dobrodružné výpravy se svým teamem prostřednictvím geocachingu. Moje moto: "Žij tak, aby jsi byl se svým životem spokojen".

BcA. JAN KOTYZA

pedagog volného času, vedoucí Kreativ centra
tel: 723 391 050, 417 836 078

Vystudoval jsem Fakukultu užitého umění a designu obor Design keramiky a porcelánu. Zúčastnil jsem se tří mezinárodních sympozií: Tvary pro ikebanu v Ústí nad Labem, Malba kobaltem pod glazuru v Českém porcelánu Dubí, SCV 99 na VŠUP Praha. Na Pedagogické fakultě v Ústí nad Labem jsem dokončil doplňující pedagogické studium. Čtyři roky jsem působil jako učitel Výtvarné výchovy na základních školách. V neposlední řadě jsem pracoval více než tři roky jako vedoucí keramické dílny OS Jurta. Ve volném čase se zabývám výrobou keramiky a sádrových forem. Rád sportuji, jsem členem teplického nohejbalového oddílu.

MONIKA VÁŽNÁ

pedagog volného času, vedoucí oddělení - klub Domino Košťany
tel: 770 170 816, 474 553 905
Můj obor a největší vášní je malování a kreativní tvorba. Celý život pracuji s barvami a různými materiály pro tvoření. Zúčastnila jsem se také soutěží malování a tvoření. Mám 13 letého syna Olivera, který je pro mě zdrojem nápadů. Jelikož je hudebně nadaný, pořád s ním na něco hraji a zpívám, tím také  oprašuji vzdělání v hudební škole.
Děti jsou pro mě inspirace a radost. Jsem moc ráda, že s nimi mohu být denně v kontaktu a předávat jim lásku k tvoření a výtvarnému vyjádření. Miluji humor, laskavost a svou rodinu😊

   

Mgr. Martina PISCHELOVÁ
pedagog volného času, vedoucí oddělení Technické kluby
tel: 778 111 406, 417 836 078
e-mail: martina.pischelova@ddmduchcov.cz   Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, obor Matematika – Výpočetní technika pro střední školy.  Matematiku a počítače jsem vyučovala 16 let na Střední škole AGC a.s. v Teplicích. Zde jsem si také dostudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku. Potřebovala jsem změnu, kterou jsem našla právě v DDM Sluníčko, které pro mě není až tak nové. Kdysi dávno jsem zde vedla kroužek Mažoretky. Mám dceru Kačku, která mě již přerostla a v Domečku se mnou velice ráda tráví svůj čas.
Bc.Alena JÍLKOVÁ
pedagog volného času, klub Dračí OKO
tel: 770 168 502, 417 836 78
e-mail: alena.jilkova@ddmduchcov.cz    
Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu na UJEP v Ústí nad Labem obor Pedagogika volného času. Před tím jsem vystudovanou rehabilitaci, které jsem se věnovala 6 let. Dalším mým vzděláním je logopedická prevence. Mám dvě děti a pejska. Má rodina je mou největší radostí. Ve volném čase se věnuji sportu zejména spinningu. Mám ráda dobré jídlo, legraci a upřímnost. Nyní jsem zakotvila v Domečku, kde se chci naplno věnovat dětem a předat jim ze sebe to nejlepší v kroužcích angličtiny, jógy, gymnastiky, v Knihohrátkách a Povídálkovi.

 

Kristýna VYSKOČILOVÁ
pedagog volného času, klub Dračí OKO, Technické kluby
tel: 771 243 336, 417 836 078
Vystudovala jsem předškolní a mimoškolní pedagogiku na Severočeské střední škole v Ústí nad Labem. Jsem všestranný a kreativní člověk, takový Ferda Mravenec. Baví mě výroba všeho druhu. Chodila jsem na spoustu zájmových kroužků např: judo, dramaťák, fotbal, mažoretky, keramika, pletení z ruliček, korálkování aj. Moje oblíbená barva je zelená. Baví mě sport, psychologie, hra na piano a vaření. Mám ráda humor, zvířata, knihy a poslouchám hudbu napříč žánry.
Držím se hesla: "Co zaseješ, to sklidíš."
Návrat na obsah